Po ndërtonte banesë pa leje, arrestohet 43-vjeçari (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:11 27-04-2017 Po ndërtonte banesë pa leje, arrestohet 43-vjeçari (Emri)

Policia e Vlorës ka arrestuar një 43-vjeçar që po ndërtonte një objekt pa leje në lagjen “Partizani” të qytetit bregdetar.

Berti Çakaj, 43 vjeç, banues në fshatin Plyk të Fierit, është kapur në flagrancë duke ndërtuar një objekt (banesë) pranë zonës së quajtur “Tregu i Orizit”, pa lejet përkatëse ligjore.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plagosi dhe tentoi të vriste me eksploziv, ekstradohet nga Milano i riu nga Kruja
E nderoi me titull nderi, si e priti lirimin e Haradianaj kryetarja e Këshillit të Qarkut në Shkodër »
Article Logic
Execution time: 0.010809898376465
array(1) { ["section"]=> string(60) "po-ndertonte-banese-pa-leje-arrestohet-43-vjecari-emri-76599" }