PO NDODH/ Ansambli i Këngëve dhe Valleve performon para ‘Shefqet Ndroqit’, pacientët me Covid-19 dhe mjekët dalin në ballkon dhe i duartrokasin (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:08 25-11-2020 PO NDODH/ Ansambli i Këngëve dhe Valleve performon para ‘Shefqet Ndroqit’, pacientët me Covid-19 dhe mjekët dalin në ballkon dhe i duartrokasin (VIDEO) Pamje nga Shefqet Ndroqi

Ansambli i Këngëve dhe Valleve është duke performuar në këto momente para spitalit covid2 “Shefqet Ndroqi”, ku janë pacientët e infektuar nga virusi.

Siç shihet nga pamjet e mëposhtme, stafi mjekësor i spitalit dhe pacientët e prekur nga Covid-19 kanë dalë në balloket e dhomave ku marrin kurim për të shijuar këngët e kënduara nga Ansambli, ndërsa nuk mungojnë as duartrokitjet për ta.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E TRISHTË/ Ishte prekur nga Covid, ndërron jetë mjeku BLEDI Nini, kishte shkuar në Itali për kurim
Rrok Pepaj kërkon të dalë nga burgu, çoi Policinë në parcelat me hashash të të birit, 25 vjeçari vrau dy kushërinjtë në Malësi dhe u zhduk »
Article Logic
Execution time: 0.010982036590576
array(1) { ["section"]=> string(152) "po-ndodh-ansambli-i-kengeve-dhe-valleve-performon-para-shefqet-ndroqit-pacientet-me-covid-19-dhe-mjeket-dalin-ne-ballokon-dhe-i-duartrokasin-foto-229041" }