PO NDODH/ Bëri sherr me njerëzit e gruas dhe u mbyll në shtëpi, ky është 25 vjeçari që po kërcënon me vetëvrasje në Fier (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 23:27 19-09-2020 PO NDODH/ Bëri sherr me njerëzit e gruas dhe u mbyll në shtëpi, ky është 25 vjeçari që po kërcënon me vetëvrasje në Fier (EMRI) Ilustruese

Një 25 vjeçar nga Fieri në gjendje të rënduar psikologjike po kërcënon se do të vetëvritet me kallash.

Ngjarja po ndodh në fshatin Zhupan të Fierit, ku 25 vjeçari Elton Meta pasi ka bërë sherr me njerëzit e gruas së tij, është mbyllur në shtëpinë e tyre me një armë kallashnikov dhe kërcënon se do të vetëvritet.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë, të cilët po bëjnë përpjekje ta bindin të riun të mos kryejë vetëvrasje, por gjendja e tij psikologjike është shumë e rënduar.

Ende nuk dihet se sa persona të tjerë janë në banesë, ndërsa vazhdon përpjekja e policisë për të bindur të riun të dorëzojë armën.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01184606552124
array(1) { ["section"]=> string(130) "po-ndodh-beri-sherr-me-njerezit-e-gruas-dhe-u-mbyll-ne-shtepi-ky-eshte-25-vjecari-qe-po-kercenon-me-vetevrasje-ne-fier-emri-220979" }