Po ndodh në Tiranë! Gruaja kërcënon të hidhet nga pallati: Dua ambasadoren amerikane këtu (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 00:37 24-02-2020 Po ndodh në Tiranë! Gruaja kërcënon të hidhet nga pallati: Dua ambasadoren amerikane këtu (VIDEO) Foto nga vendi i ngjarjes

Një grua kërcënon të hidhet nga një lartësi në një pallat në rrugën Xhanfize Keko, në Kinostudio.

Nuk dihen shkaqet që e kanë çuar gruan të kërcënojë me aktin esktrem, por mendohet se ajo ndodhet në gjendje të rënduar psikologjike.

Poshtë pallatit janë mbledhur banorë të shumtë si dhe kanë mbërritur forcat e policisë.

Gruaja dëgjohet teksa thotë se kërkon të takojë ambasaroren amerikane.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067570209503174
array(1) { ["section"]=> string(100) "po-ndodh-ne-tirane-gruaja-kercenon-te-hidhet-nga-pallati-dua-ambasadoren-amerikane-ketu-video-196214" }