Po patrullonin me motor në Orikum, aksidentohen dy efektivët e Shigjeta-ve, nisen drejt Spitalit

Publikuar tek: aktualitet, më 18:41 04-07-2020 Po patrullonin me motor në Orikum, aksidentohen dy efektivët e Shigjeta-ve, nisen drejt Spitalit Foto ilustruese

Dy efektivë të repartit Shigjeta në Policinë e Shtetit janë aksidentuar pasditen e sotme në Orikum.

Bëhet me dije se efektivët e Shigjeta-ve kanë qenë duke patrulluar në zonën e Orikumit, kur kanë humbur drejtimin e motorit me të cilin lëviznin dhe janë përplasur. Të dy efektivët kanë marrë plagë nga aksidenti dhe janë duke u transportuar me autoambulancë në Spitalin e Vlorës.

Identiteti dhe gjendja shëndetësore e tyre nuk bëhen ende me dije.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097150802612305
array(1) { ["section"]=> string(101) "po-patrullonin-me-motor-ne-orikum-aksidentohen-dy-efektivet-e-shigjeta-ve-nisen-drejt-spitalit-212832" }