Po përcillte motrën për në banesën e fundit, humb jetën 51-vjeçari në Librazhd (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:08 28-02-2020 Po përcillte motrën për në banesën e fundit, humb jetën 51-vjeçari në Librazhd (EMRI) Ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje në Librazhdi.

Avni Duka 51-vjeç, banues në Durrës ka humbur jetën ditën e sotme në fshatin Dardhë të Librazhdit, teksa merrte pjesë  në ceremoninë mortore të së motrës.

Duka e ka përjetuar keq vdekjen e së motrës dhe kjo ka rënduar gjendjen e tij shëndëtësore.

Sakaq, trupi i pajetë i Avni Dukës është transportuar në spitalin e Librazhdit.

Dyshohet se ai ka humbur jetën si pasojë e një atakut kardiak.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006443977355957
array(1) { ["section"]=> string(89) "po-percillte-motren-per-ne-banesen-e-fundit-humb-jeten-51-vjecari-ne-librazhd-emri-196787" }