Po përgatitej të shiste një sasi të madhe droge, kapet në flagrancë 35-vjeçari në Itali

Publikuar tek: aktualitet, më 10:27 19-10-2019 Po përgatitej të shiste një sasi të madhe droge, kapet në flagrancë 35-vjeçari në Itali Foto ilustruese

Një shtetas shqiptar ka rënë në prangat e policisë së Venecias pasi iu gjet një sasi droge.

Sipas mediave italiane, 35-vjeçari po planifikonte të shiste një sasi të madhe lëndësh narkotike, por nuk ka mundur ta çojë punën deri në fund.

Ai shoqërohej me 3 shqiptarë të tjerë dhe teksa policia e pikasi kreu kontrolle në makinën dhe banesën e tij, ku sekuestroi dhe sasinë me drogë. I arrestuari rezulton të jetë shtetas i ligjshëm në Itali.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021481037139893
array(1) { ["section"]=> string(93) "po-pergatitej-te-shiste-nje-sasi-te-madhe-droge-kapet-ne-flagrance-35-vjecari-ne-itali-182668" }