Po përpiqej të shpëtonte papagallin, burri mbytet në gropën me baltë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 16:31 14-08-2018 Po përpiqej të shpëtonte papagallin, burri mbytet në gropën me baltë (VIDEO) Burri duke u shpëtuar nga zjarrfikësit

Një burrë është mbytur në një gropë me baltë në Ilinois, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Fatmirësisht, ndërhyrja në kohë e zjarrfikësve ka nxjerr burrin nga gropa ku ishte rrëzuar duke u përpjekur të shpëtonte papagallin e tij.

Sakaq, si burri ashtu dhe papagalli i tij kanë dalë pa asnjë dëmtim nga balta.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012085199356079
array(1) { ["section"]=> string(80) "po-perpiqej-te-shpetonte-papagallin-burri-mbytet-ne-gropen-me-balte-video-131100" }