Po planifikoni pushime në SHBA? Ambasada amerikane ka një njoftim të rëndësishëm

Publikuar tek: aktualitet, më 08:40 08-08-2019 Po planifikoni pushime në SHBA? Ambasada amerikane ka një njoftim të rëndësishëm

Ambasada amerikane në Tiranë ka bërë këtë mëngjes një njoftim të rëndësishëm për të gjitëh ata që duan të kalojnë pushimet verore në SHBA.

Përmes një postimi në ‘Facebook’ ambasada bën me dije se të gjithë të interesuarit për vizë turistike mund të pyesin për të marrë çdo informacion dhe do të marrin çdo përgjigje.

“Po planifikoni të udhëtoni në Shtetet e Bashkuara për pushime? Unë jam këtu për t’iu përgjigjur pyetjeve që mund të keni rreth aplikimit për vizë turistike! #PyetAnen”, thuhet në njoftimin e ambasadës.

ana.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007594108581543
array(1) { ["section"]=> string(86) "po-planifikoni-pushime-ne-shba-ambasada-amerikane-ka-nje-njoftim-te-rendesishem-174689" }