‘Po pres të marri në telefon’, Flutura Açka rrëfen e vrarë gjendjen pa të birin

Publikuar tek: kulture-art, më 22:59 04-03-2019 ‘Po pres të marri në telefon’, Flutura Açka rrëfen e vrarë gjendjen pa të birin

E veshur me të zeza, shkrimtarja e njohur Flutura Açka ka folur në ‘A Show’ për herë të parë për ndarjen nga jeta të djalit.

Ajo u shpreh se nuk është mësuar akoma me këtë fakt dhe i duket sikur jeton ende.

‘Unë jam në fazën e pranimit, jam në fazën ku mendoj që djali është në universitet, po pres të marri në telefon nga momenti në moment. Unë jetoj me tim bir, nuk besoj se kam për ta pranuar akoma, nuk e di as do ta pranoj ndonjëherë’, tha Açka.

               

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0064330101013184
array(1) { ["section"]=> string(83) "po-pres-te-marri-ne-telefon-flutura-acka-rrefen-e-vrare-gjendjen-pa-te-birin-155179" }