Po punonte në shtëpi, 35 vjeçari bie nga kati i dytë, dërgohet me urgjencë në spitalin e Traumës (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:18 30-11-2020 Po punonte në shtëpi, 35 vjeçari bie nga kati i dytë, dërgohet me urgjencë në spitalin e Traumës (EMRI) Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Lundër, Tiranë.

Bëhet me dije se një 35-vjeçar ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i shtëpisë, teksa ishte duke punuar.

Mësohet se ka rënë nga kati i dytë Armand Medani, i cili është dërguar me urgjencë në Spitalin e Traumës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Sakaq, policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I shtruar te ‘Shefqet Ndroqi’ prej 10 ditësh, gjendja po përkeqësohej, 60 vjeçari nga Rrësheni u hodh nga spitali kur po ndërroheshin mjekët (EMRI-DETAJE)
Bie bora e parë në vend, 'zbardhet' qyteti i Kukësit, Tropojës e Hasit »
Article Logic
Execution time: 0.01139497756958
array(1) { ["section"]=> string(104) "po-punonte-ne-shtepi-35-vjecari-bie-nga-kati-i-dyte-dergohet-me-urgjence-ne-spital-e-traumes-emri-229606" }