Po rregullonte tubin e ujit, bie nga lartësia dhe ndërron jetë punonjësja në Sarandë

Publikuar tek: aktualitet, më 18:29 16-06-2019 Po rregullonte tubin e ujit, bie nga lartësia dhe ndërron jetë punonjësja në Sarandë

Një aksident tragjik ka ndodhur në njësinë administrative Vergo të Sarandës, ku një punonjëse është rrëzuar nga lartësia dhe ka ndërruar jetë.

Mësohet se viktima është Valentina Kotolloshi, nënë e dy fëmijëve. 42-vjeçarja po punonte në rregullimin e një tubi uji në fshatin Vergo kur ka rrëshkitur dhe është rrëzuar nga një lartësi rreth 20 metra.

Ajo u dërgua me uregjncë drejt spitalit të Sarandës por ndërroi jetë rrugës si pasojë e plagëve të rënda në kokë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094099044799805
array(1) { ["section"]=> string(90) "po-rregullonte-tubin-e-ujit-bie-nga-lartesia-dhe-nderron-jete-punonjesja-ne-sarande-168458" }