'Po si hipe aq lart o xhan', Veliaj zbulon operacionin e veçantë në Tiranë: Policia dhe zjarrfikëset zbresin macen që kishte mbetur në pemë (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:56 25-08-2019 'Po si hipe aq lart o xhan', Veliaj zbulon operacionin e veçantë në Tiranë: Policia dhe zjarrfikëset zbresin macen që kishte mbetur në pemë (FOTOT)

Kreu i bashkisë së Tiranës ka ndarë në rrjetet sociale një operacion të veçatë, i cili është realizuar sot në kryeqyet.

Një mace kishte hipur në një pemë të lartë, ndërsa është dashur ndërhyrja e policisë bashkiake dhe shërbimit zjarrfikës për ta zbritur që atje.

Kreu i bashkisë ka ndarë në Facebook, momenetet nga ky aksion, ndërsa shkruan mes të tjerash:

'Po si hipe aq lart o xhan

Fill pas sinjalizimit, ekipi i Policisë Bashkiake dhe zjarrfikësit e Tiranës kthyen kotelen që kish mbetur në pemë, tek e zonja'.

hahahhhahaha.jpg

69025262_10157615333086926_3002391356350922752_n.jpg

69705906_10157615333171926_5044219749467160576_n.jpg

68838647_10157615333116926_3196874570799775744_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072979927062988
array(1) { ["section"]=> string(148) "po-si-hipe-aq-lart-o-xhan-veliaj-zbulon-operacionin-e-vecante-ne-tirane-policia-dhe-zjarrfikeset-zbresin-macen-qe-kishte-mbetur-ne-peme-fotot-176300" }