'Po sikur protestuesit të kishin thyer derën e Kryeministrisë tënde, çfarë do kishe bërë', Grida Duma jep përgjigjen epike

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:25 09-03-2019 'Po sikur protestuesit të kishin thyer derën e Kryeministrisë tënde, çfarë do kishe bërë', Grida Duma jep përgjigjen epike Ish deputetja e PD, Grida Duma, e ftuar ne emisionin 'Xing me Ermalin'

Ish deputetja e PD, Grida Duma tha se nuk do të bënte kurrë veprimin e Edi Ramës, që të shkonte në një anti-miting ndërkohë që po protestohej kundër tij. 

E ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin’, moderatori e pyeti politikanen se nëse do të ishte kryeministrja e Shqipërisë dhe protestuesit do të thyenin derën e kryeministrisë së saj, çfarë do të bënte, Grida dha një përgjigje epike.

'Nëse do të të thyenin derën e kryeministrisë tënde çfarë do të bëje?', e pyeti Ermali, ndërsa Grida u përgjigj ‘E sigurt është që nuk do të shkoja në Vlorë, nuk do të shkoja në Lushnjë dhe në asnjë ndonjë vend tjetër të bëja anti-miting.'

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0064129829406738
array(1) { ["section"]=> string(125) "po-sikur-protestuesit-te-kishin-thyer-deren-e-kryeministrise-tende-cfare-do-kishe-bere-grida-duma-jep-pergjigjen-epike-155834" }