“Po të isha e virgjër, do ishin më të gëzuar”, Einxhel Shkira tregon mesazhet negative që merr çdo ditë në rrjete sociale

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:11 23-01-2021 “Po të isha e virgjër, do ishin më të gëzuar”, Einxhel Shkira tregon mesazhet negative që merr çdo ditë në rrjete sociale

Einxhel Shkira është një nga moderatoret më të dashura për publikun dhe njihet për karakterin e sa të veçantë.

Pavarësisht fjalëve të njerëzve dhe komenteve negative, Einxhel ka vendosur të jetojë dhe të vazhdojë ashtu si ajo dëshiron.

Moderatorja në një intervistë për “Shqipëria live”, ka treguar se nuk ka ditë që nuk merr komente negative.

“Nuk e mbaj mend që kur nuk jam sharë. Është një faturë e njerëzve që kanë vendosur që të jenë të drejtpërdrejtë. Po të isha e virgjër, besoj se do të ishin shumë të gëzuar njerëzit”, tha Einxhel.

Ajo ka treguar se kur merr komente negative i poston ato në rrjetet sociale, dhe ka raste që më shkruajnë dhe më kërkojnë falje.

“Marr dhe mesazhin e postoj në rrjetet e mia sociale që ndjekësit e mi ta bullizojnë. Më pas ata vendosen në pozitën time. Më kërkojnë edhe falje”, tregoi ajo.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Qëndroni shumë para kompjuterit dhe celularit? Ja disa mënyra si të kujdeseni për sytë tuaj
Feston 42-vjetorin, modelja shqiptare mahnit me bukurinë (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.010504961013794
array(1) { ["section"]=> string(124) "po-te-isha-e-virgjer-do-ishin-me-te-gezuar-einxhel-shkira-tregon-mesazhet-negative-qe-merr-cdo-dite-ne-rrjete-sociale-236075" }