Po të ishit kryeministër, do jepnit dorëheqjen pas përgjimeve? Ja si përgjigjet Bashkim Fino

Publikuar tek: politike, më 23:22 17-06-2019 Po të ishit kryeministër, do jepnit dorëheqjen pas përgjimeve? Ja si përgjigjet Bashkim Fino

Deputeti socialist Bashkim Fino ka treguar çdo të kishte bërë ai personalisht nëse do të ishte kryeministër dhe do ishte kapur në përgjime.

Në studion e emisionit 'A Show', Fino ka thënë se nëse do të ishte i ndërgjegjshëm që ishte i përfshirë, do të kishte dhenë dorëheqjen.

Adi Krasta: Zoti Fino nëse ju do të ishit kryeministër, pse më saktë nëse këto që kanë ndodhur do të kishin ndodhur kur ju ishit kryeministër a do ta kishit dhënë dorëheqjen?

Bashkim Fino: Nëse do të kishte ndodhur dhe unë do të isha i ndërgjegjshëm që e kisha bërë sigurisht që do të jepja dorëheqjen.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.076804876327515
array(1) { ["section"]=> string(97) "po-te-ishit-kryeminister-do-jepnit-doreheqjen-pas-pergjimeve-ja-si-pergjigjet-bashkim-fino-168638" }