“Po të ishte Skëndërbeu gjallë do ua vinte shpatën në fyt”, Rama i kthehet keq komentuesit pas betimit në presidencë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:07 14-09-2017 “Po të ishte Skëndërbeu gjallë do ua vinte shpatën në fyt”, Rama i kthehet keq komentuesit pas betimit në presidencë

Ceremonia e betimit të qeverisë së re pasditen e djeshme në ambientet e presidencës së republikës ka qenë në qendër të vëmendjes së të gjithëve, ndjekur live nga të gjitha mediat.

Cemonia është publikuar edhe në faqen e facebookut të kryeministrit Rama, ndërsa kanë gëluar komente të shumta nga ndjekësit e tij.

Një prej komentuesëve e provokon, duke i shkruar se po të ishte gjallë Skënderbeu do ta kishin punën keq. Nuk ka vonuar dhe kryeministri i është përgjigjur si mëposhtë:

 

komenti.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097770690917969
array(1) { ["section"]=> string(119) "po-te-ishte-skenderbeu-gjalle-do-ua-vinte-shpaten-ne-fyt-rama-i-kthehet-keq-komentuesit-pas-betimit-ne-presidence-92279" }