Po tërhiqte para me një kartë të vjedhur, kapet superhajduti shqiptar

Publikuar tek: bota, më 17:35 29-03-2017 Po tërhiqte para me një kartë të vjedhur, kapet superhajduti shqiptar

Një 20-vjeçar shqiptar është arrestuar në Itali si mjeshtër i vjedhjeve.

Ai quhet Mane Xhelaj dhe ka grabitur apartamente e dyqane në zona si Recco, Cogoleto, Sori, Rapallo, Savona; mbi 70 vjedhje janë kryer prej tij që nga nëntori 2016 e deri në shkurt të 2017-s.

Ai u  identifikua nga kamarat e një banke teksa tërhiqte një shumë  parash me një kartë të vjedhur. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet depozita gjigante e arit në minierë, vlera 22 miliardë dollarë
Qiellgërvishtësja që nuk do ketë themele në Tokë (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.011068105697632
array(1) { ["section"]=> string(74) "po-terhiqte-para-me-nje-karte-te-vjedhur-kapet-superhajduti-shqiptar-73512" }