Po transportonin tritol me “BMW”, arrestohen 2 persona në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 17:54 03-10-2015 Po transportonin tritol me “BMW”, arrestohen 2 persona në Tiranë

Arrestohen dy persona që po transportonin tritol në Tiranë.

Të arrestuarit janë Sadri Hima dhe Leonard Neziri. Ata po transportonin 9 kallëpe me tritol  me mjetin e tyre tip “BMW” me targa AA678HU. Nuk jepen ende detaje mbi destinacionin e kallëpeve dhe as se për çfarë do përdoreshin.

Dy të arrestuarit u kapën në vendin e quajtur “Kthesa e  Valiasit “, pas operacionit të koduar të policisë “Alpeti”. Materialet i kaluan prokurorisë për hetim të mëtejshëm.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 300 familje në Kamëz pa energji, protestojnë me deputeten e zonës
Lajm i fundit/ Vritet komandanti i FNSH në Shkodër, shkoi të arrestonte autorin që plagosi 21 vjeçarin »
Article Logic
Execution time: 0.013278007507324
array(1) { ["section"]=> string(67) "po-transportonin-tritol-me-bmw-arrestohen-2-persona-ne-tirane-22261" }