'Po u zgjodhe kryetar bashkie do vazhdosh të bësh humor?', Erion Isai surprizon me përgjigjen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:37 20-05-2019 'Po u zgjodhe kryetar bashkie do vazhdosh të bësh humor?', Erion Isai surprizon me përgjigjen

Aktori i humorit Erion Isai prej disa ditësh ka zyrtarizuar kandidaturën e tij për bashkinë e Kolonjës.

Së fundmi, ai ka qenë i ftuar në emisionin 'Ftesë në pesë', ku ka pohuar se do të shpërngulet në Ersekë bashkë me bashkëshorten dhe vajzën.

Mirëpo, kurioziteti i fansave është i madh dhe njëri prej tyre nuk ka nguruar ta pyes në 'Instagram' se si do të vijojë me humorin në qoftë se zgjidhet kryetar bashkie.

'Po u bërë kryetar! Do bësh humor me njerëzit apo seriozitet?', pyet fansi.

Ndërkohë Isai ka shtuar: 'Do punoj seriozisht për t’ju rikthyer buzëqeshjen njerëzve'.

 

441EF1BC-C7BA-4B84-90ED-B8D5DA495038.jpeg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036164045333862
array(1) { ["section"]=> string(96) "po-u-zgjodhe-kryetar-bashkie-do-vazhdosh-te-besh-humor-erion-isai-surprizon-me-pergjigjen-165015" }