Po udhëtonte me biçikletë, fëmija 8 vjeç përplaset nga motori, dërgohet në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 22:56 06-08-2020 Po udhëtonte me biçikletë, fëmija 8 vjeç përplaset nga motori, dërgohet në spital Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur sot në mbrëmje rreth orës 22:00 në kryeqytet, në zonën e “21 dhjetorit”.

Një motor me drejtues shtetasin Sh.K., ka përlasur një fëmijë 8 vjeç A.H., i cili po udhëtonte me biçikletë.

Si pasojë e goditjes, fëmija është lënduar dhe është dërguar me të shpejtë në spital, ku është nën kujdesin e mjekëve, fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi I motorit ka qendruar në vendngjarje deri në mbërritjen e policisë. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098960399627686
array(1) { ["section"]=> string(86) "po-udhetonte-me-biciklete-femija-8-vjec-perplaset-nga-motori-dergohet-ne-spital-216341" }