Po vidhte një banesë, arrestohet në flagrancë 36 vjeçari në Shkodër

Publikuar tek: aktualitet, më 18:54 22-01-2020 Po vidhte një banesë, arrestohet në flagrancë 36 vjeçari në Shkodër Foto ilustruese

Sot është arrestuar në flagrancë një 36 vjeçar teksa tentoi të vidhte një banesë në Shkodër.

 

Bëhet me dije se në pranga ka rënë 36 vjeçari me iniciale T.V i cili është banues në lagjen “Tre Heronjtë” në Shkodër.

Ai është kapur ndërsa po tentonte të vidhte banesën e shtetasit I.D një 50-vjeçar, në lagjen “Daniel Matlia”.

Gjithashtu, shtetasi T. V. ka thyer vendimin e gjykatës, pasi ndaj tij Gjykata e Apelit Shkodër, ka caktuar masën e sigurimit personal “Arrest në shtëpi”, për veprat penale “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt”.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070149898529053
array(1) { ["section"]=> string(73) "po-vidhte-nje-banese-arrestohet-ne-flagrance-36-vjecari-ne-shkoder-192852" }