Po vizitonte lagjen e varfër, deputetja bie në kanalin e ujrave të zeza

Publikuar tek: bota, më 14:42 17-05-2016

Një deputete ka rënë në kanalin e ujrave të zeza gjatë vizitës së saj në një lagje të varfër.

Banorët e fshatit kishin mbuluar në mënyrë provizore pjesën e dëmtuar të urës dhe deputetja indiane gjatë vizitës së saj ka ndaluar pikërisht në këtë pjesë të urës e cila është shëmbur dhe e ka marrë me vete.

Ajo është dërguar menjëherë në spital pasi ka marrë dëmtime të rënda në kokë dhe duar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023395776748657
array(1) { ["section"]=> string(76) "po-vizitonte-lagjen-e-varfer-deputetja-bie-ne-kanalin-e-ujrave-te-zeza-40714" }