Podolski 'flirton' me Ilda Bejlerin, dalin mesazhet (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:26 31-03-2019 Podolski 'flirton' me Ilda Bejlerin, dalin mesazhet (FOTO)

Ilda Bejleri është një ndër gazetaret sportive më të njohura të ekranit. Ajo komentohet shumë dhe tërheq gjithnjë vëmendjen për shkak të pamjes së saj mjaft tërheqëse.

Ndërsa, së fundmi moderatorja ka publikuar mesazhet që ka shkëmbyer me futbollistin e njohur gjerman, Lucas Podolski.

Në një intervistë me Xherdan Shaqirin, ajo ka përfshirë në emision dhe futbollistin gjerman, Lucas Podolksin. Por mesa duket Podolksi e ka parë këtë pjesë dhe e ka pëlqyer përmendjen e tij.

Futbollisti i ka kthyer përgjigje në Instagram duke i dhënë pëlqimin e tij, shoqëruar me disa të qeshura.

“Hahaha faleminderit, mendoj se është koha për një tjetër intervistë”,- i është përgjigjur Ilda futbollistit të famshëm.

Ilda ka vensosur të publikojë këtë bisedë në Instastory dhe shkruan: “Kur Lucas Podolski të kthen përgjigje”.

640-0-5ca0778b9dc80.jpg

LALLAA.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066988468170166
array(1) { ["section"]=> string(60) "podolski-flirton-me-ilda-bejlerin-dalin-mesazhet-foto-158589" }