Pogradec, i riu merr automatikun dhe kërcënon 35 vjeçarin

Publikuar tek: aktualitet, më 17:11 03-08-2017 Pogradec, i riu merr automatikun dhe kërcënon 35 vjeçarin

Ditën e sotme policia e Pogradecit ka parandaluar një ngjarje tragjike.

Në fshatin Tushemisht, shtetasit A. P. 25 vjeç dhe G. Xh, 33 vjeç, banues në Pogradec, janë konfliktuar në rrugë, për motive të dobëta.

Pak konfliktit mësohet se 25 vjeçari ka shkuar në banesën tij fshatin Tushemisht për të marrë armën dhe më pas ka hyrë në një lokal për të kërkuar 25 vjeçarin.

Policia ka ndërhyrë në kohë duke parandaluar konfliktin mes dy shtetasve, por 25 vjeçari me armë është larguar nga vendngjarja me shpejtësi.

Policia ka ngritur grupe kontrolli dhe po vijon punën për kapjen e tij.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes edhe dokumentimin e plotë të saj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ju ka marrë malli për shiun? Lajmi i mirë erdhi, ja kur nisin rreshjet
Zjarret në Jug, avioni grek nis operacionin në Dukat të Vlorës »
Article Logic
Execution time: 0.012362003326416
array(1) { ["section"]=> string(62) "pogradec-i-riu-merr-automatikun-dhe-kercenon-35-vjecarin-88173" }