Polici bllokon trafikun. Arsyeja? Do pak muhabet

Publikuar tek: aktualitet, më 11:34 01-06-2015 Polici bllokon trafikun. Arsyeja? Do pak muhabet Foto nga vendngjarja

Këto foto janë realizuar para pak minutash dhe tregojnë se si një polic në Gjirokastër e përvetëson dhe bllokon të gjithë qarkullimin e automjeteve.

Siç duket, polici ka parë ndonjë të njohurin a mikun e vet në makinë dhe ka bërë një dorë muhabet duke lënë pas makinat në rradhë. Te njëra foto duket një djalosh që kalon me çadër e pastaj një vajzë me çantë në shpinë. Gjatë këtij intervali kohe shohim që polici është sërish aty, duke u fjalosur për qejfin e vet ndërkohë që vargu i makinave shtohet.

Të tilla situata vetëm në Shqipërinë tonë të ndodh t’i shohësh. Ne urojmë që të paktën policit t’i ketë shijuar muhabeti.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tentuan të trafikonin 1.8 kg kokainë drejt shtetit grek, kapen tre trafikantët
Shkëlzen Berisha: "Fiku i Ramës" krahason kopshtin zoologjik me Spaçin »
Article Logic
Execution time: 0.013040065765381
array(1) { ["section"]=> string(52) "polici-bllokon-trafikun-arsyeja-do-pak-muhabet-12390" }