Polici hero shpëton shoferin nga përplasja me trenin (Video)

Publikuar tek: bota, më 19:29 04-08-2015

Një efektiv policie ka ndërhyrë në kohë për të shpëtuar një shofer nga përplasja me trenin. Ngjarja ka ndodhur në Kaliforni të SHBA-së, ndërsa është filmuar nga kalimtarë të rastit.

Automjeti është përplasur fillimisht me barrierat mbrojtëse përpara shinave të treni dhe jo ka shkaktuar dëmtime të lehta dhe hutim të shoferit. Në video shihet se si polici e tërheq shoferin larg automjetit, pak sekona përpara se ai të përplasej nga treni.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092849731445312
array(1) { ["section"]=> string(64) "polici-hero-shpeton-shoferin-nga-perplasja-me-trenin-video-17747" }