Polici i papërgjegjshëm në Lushnje, shikoni si luan me gjarprin (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:21 10-11-2015

Ky polic nga qyteti i Lushnjes është totalisht i papërgjegjshëm dhe i pandërgjegjshëm për rrezikshmërinë e gjarprit.

Ai shfaqet në këtë video të postuar nga faqja sociale “Jeta osh qef” duke luajtur me këpucën e uniformës së tij ndërsa gjarpri lëviz në mënyrë vërtet të frikshme.

Këta policë jo vetëm që kanë kohë për t’u marrë me “lojëra gjarprinjsh” por kanë edhe gjithë kurajon që i duhet për "dyluftime" të tilla.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095782279968262
array(1) { ["section"]=> string(74) "polici-i-papergjegjshem-ne-lushnje-shikoni-si-luan-me-gjarprin-video-25098" }