Polici i Portokallisë 'merr në qafë' vëllain, dalin të dy lakuriq në dëborën e Tiranës (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:47 12-01-2017 Polici i Portokallisë 'merr në qafë' vëllain, dalin të dy lakuriq në dëborën e Tiranës (Foto)

Polic Kol Frakusha duket se nuk ka qenë në krye të detyrës dje në mbrëmje kur Tirana u paralizua nga vetëm 5 centimetra borë.

Ai ka braktisur punën për të shijuar rreshjet e rralla të borës për kryeqytetin, si shumë qytetarë të tjerë, por së bashku me vëllain e tij ka sfiduar temperaturat e ulëta, dhe pjeshkat, duke dalë pa bluza.

“Pjeshkat përdorin programe që heqin rrudhat, çunat përdorin programe që heqin xhupat :P Me vllain nje foto në borë se s'dihet kur do bierë sërisht në Tiranë...Hera e fundit që e mbaj mend si sot kur ika ne Belgjikë me not, ka qënë 7 Prill 2003”, shkruan aktroi i Portokallisë, Florjan Binaj në Facebook-un e tij zyrtar. /Newsbomb.al

sra4wegadghjkhot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rozana Radi nuk ndalet, hap biznes në Tiranë
Arilena Ara takon moderatoren e njohur shqiptare, zbulon detajin që jo të gjithë e dinë… »
Article Logic
Execution time: 0.011786937713623
array(1) { ["section"]=> string(94) "polici-i-portokallise-merr-ne-qafe-vellain-dalin-te-dy-lakuriq-ne-deboren-e-tiranes-foto-65337" }