Polici i Portokallisë stërvitet për nisjen e sezonit të ri por a është gati?

Publikuar tek: politike, më 14:28 02-10-2015 Polici i Portokallisë stërvitet për nisjen e sezonit të ri por a është gati? Florjan Binaj, aktor

Florjan Binaj, njihet ndryshe si “Polici i i Portokallisë” për shkak të rolit të tij prej vitesh tashmë në spektaklin e humorit.

Binaj ndan këtë foto nga palestra ndërsa njofton se është duke u stërvitur pikërisht për nisjen e sezonit të ri, që shënon edhe sezonin e 24-t.

Shoku i Binajt duket mjaft i palestruar, ndërsa aktori nuk duket dhe aq gati për këtë sezon. Pavarësisht se është fryrë sa ka mundur, muskujt, sidomos në zonën e barkut, s’duken gjëkundi.

Gjysma e së keqes që Binaj e luan i veshur rolin e policit te Portokallia!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097119808197021
array(1) { ["section"]=> string(81) "polici-i-portokallise-stervitet-per-nisjen-e-sezonit-te-ri-por-a-eshte-gati-22180" }