Polici nxorri armën te pediatria në QSUT, blutë e Tiranës japin detajet, ç'ndodhi mes 3 prindërve (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:55 24-01-2018 Polici nxorri armën te pediatria në QSUT, blutë e Tiranës japin detajet, ç'ndodhi mes 3 prindërve (FOTO)

Policia e Tiranës ka zbardhur detajet e para lidhur me incidentin e ndodhur ditën e sotme në urgjencën e pediatrisë së QSUT-së në Tiranë.

Një prind polic nxorri armën e shërbimit që mbante me vete dhe shkaktoi panik te të pranishmit, përfshirë edhe fëmijë pas sherrit me dy prindër të tjerë për radhën e vizitave.

Sipas policisë në konflikt janë përfshirë 3 prindër. A.C, punonjës policie private nxorri pistoletën pas sherrit me dy prindrit A.Sh dhe D.F , pasi këto të fundit kanë tentuar të hyjnë te mjeku pa radhë, por nuk ka qëlluar.

Tre personat u shoqëruan në komsiariat për të sqaruar rrethanat.

policia-pediatria-qsut1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Struktura e re e Arta Markut, zbulohen 4 EMRAT në krye të drejtorive të rëndësishme
NGJARJE E RËNDË NË DURRËS, ish-i dashuri sulmon 19 vjeçaren me armë »
Article Logic
Execution time: 0.011285066604614
array(1) { ["section"]=> string(107) "polici-nxorri-armen-te-pediatria-ne-qsut-blute-e-tiranes-japin-detajet-c-ndodhi-mes-3-prinderve-foto-107762" }