Polici PËRPLAS me furgon kolegun, po ndiqnin të dyshuarin (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 21:06 17-08-2018 Polici PËRPLAS me furgon kolegun, po ndiqnin të dyshuarin (VIDEO) Polici në ndjekje të të dyshuarit

Një oficer policie është plagosur në këmbë pasi është përplasur me furgon nga kolegu i tij, teksa ndiqnin një të dyshuar.

Në video shihet polici i cili sapo sheh të dyshuarin në kryqëzim, del nga furgoni dhe vihet në ndjekje të tij, por fatkeqësisht rrëshqet dhe më pas përplaset nga kolegu ni tij që po i shkonte mbrapa.

Sipas mediave angleze, oficeri ka pësuar dëmtime në të dyja këmbët, ndërsa 29 vjeçari i dyshuar u arrestua pak minuta më vonë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010682106018066
array(1) { ["section"]=> string(69) "polici-perplas-me-furgon-kolegun-po-ndiqnin-te-dyshuarin-video-131435" }