Polici rreh nxënësin në shkollë, e godet me pëllëmbë dhe me shkelm (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 13:55 02-03-2016

Një polic shkolle ka rrahur një nxënës, duke e goditur atë me pëllëmbë dhe me shkelm. Arsyjet e kësaj ngjarje ende nuk janë mësuar, por polici është hequr nga puna.

Një ditë pas ngjarjes, është publikuar video që tregon policin, i cili ka sulmuar një nxënës brenda ambjentit së shkollës. Prindërit e fëmijëve kanë reaguar duke kërkuar pushimin e policit nga puna dhe drejtësi.

Ngjarja ka ndodhur në Baltimore të SHBA-së dhe sipas CNN-it përveç policit që ka rrahur nxënësin, është larguar nga puna edhe shefi i policisë së shkollës. Identiteti i nxënësit nuk është publikuar siç edhe emri i pononjesit të policisë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010299205780029
array(1) { ["section"]=> string(77) "polici-rreh-nxenesin-ne-shkolle-e-godet-me-pellembe-dhe-me-shkelm-video-34014" }