Polici tapë i dehur përplas makinën e patrullës dhe refuzon testin, kolegu i merr armën por ja çfarë ndodh më pas (Video)

Publikuar tek: bota, më 20:47 22-01-2020 Polici tapë i dehur përplas makinën e patrullës dhe refuzon testin, kolegu i merr armën por ja çfarë ndodh më pas (Video)

Çfarë ndodh nëse një oficer policie paraqitet i dehur në detyrë? Si duhet të procedojnë kolegët e tij?

Një ngjarje e tillë ka nodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku një oficer policie shkon në komisariat i dehur, dhe pasi kishte përplasur makinën e partullës.

Video e kamerës në trupin e kolegut të tij ka kapur të gjithë ngjarjen, ndërsa është publikuar për herë të parë në YouTube, raporton newsbomb.al.

Ajo që bie në sy është qetësia e kolegut të tij, i cili fillimisht i kërkon policit të dehur të dorëzojë armën e shërbimit dhe elektroshokun. Polici i dehur refuzon të bëjë testin e alkoolit dhe drogës, e më pas shpërthen në lot.

Për më tepër ndiqni videon:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089790821075439
array(1) { ["section"]=> string(125) "polici-tape-i-dehur-perplas-makinen-e-patrulles-dhe-refuzon-testin-kolegu-i-merr-armen-por-ja-cfare-ndodh-me-pas-video-192856" }