Policia arreston dy persona në Tiranë, u kapën me 12 kg kanabis

Publikuar tek: aktualitet, më 20:38 26-11-2015 Policia arreston dy persona në Tiranë, u kapën me 12 kg kanabis

Dy persona janë arrestuar gjatë një kontrolli nga policia në Tiranë, ku u gjetën 12 kilogram lëndë narkotike kanabis sativa.

Olger Myrtezai, 30 vjeç dhe Sokol Durmishllari, 27 vjeç janë arrestuar teksa po udhëtonin nga Korça në drejtim të Yzberishtit me automjetin tip “Golf” të zi me targa “AA805AM”. Policia ka mundur të gjejë pas kontrollit sasinë prej 12 kg kanabis të fshehura në automjet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shembull i keq nga një gjimnaz në Tiranë, shikoni çfarë i bëjnë nxënësit kësaj mësueseje (VIDEO)
Gazetari që intervistoi ish-shefin e antidrogës: Parlamenti ka sasi të mëdha droge brenda, ja ç’më tha një polic »
Article Logic
Execution time: 0.012963056564331
array(1) { ["section"]=> string(68) "policia-arreston-dy-persona-ne-tirane-u-kapen-me-12-kg-kanabis-26360" }