Policia arreston dy vetë në flagrancë, përgatiteshin të grabisnin pikën e valutës me kallash

Publikuar tek: aktualitet, më 10:35 21-03-2015 Policia arreston dy vetë në flagrancë, përgatiteshin të grabisnin pikën e valutës me kallash Foto ilustruese

Akil Aliaj nga Burreli dhe Aldorjan Loci janë vënë në prangat e policisë së Tiranës pasi kanë tentuar të vjedhin një pikë këmbimi valutor në Kamëz.

Akil Aliaj nga Burreli banon te nishtulla 3 dhe Aldorjan Loci nga Mirdita po ashtu banues në të njëjtën zonë janë kapur në flagrancë në Kamëz në përgatitje për të grabitur një pikë të shkëmbimit valutor me një kallashnikov.

Sipas policisë së kryeqytetit, ndaj tyre u vendosën menjëherë prangat. Po bëhen gati materialet proceduriale dhe menjëherë materialet do ti kalojnë prokurorisë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Transportonte me kamion 81 klandestinë, arrestohet shqiptari
Kërcënohet agjentja e Krimeve në Tiranë “Do të të pres kokën ose do të vras vajzën” »
Article Logic
Execution time: 0.012317895889282
array(1) { ["section"]=> string(96) "policia-arreston-dy-vete-ne-flagrance-pergatiteshin-te-grabisnin-piken-e-valutes-me-kallash-6522" }