Policia arreston në Sarandë trafikantin 33-vjeçar të drogës (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:42 11-03-2017 Policia arreston në Sarandë trafikantin 33-vjeçar të drogës (EMRI)

Policia ka arrestuar shtetasin e shpallur në kërkim Leonard Meni, 33 vjeç, banues në fshatin Shijan, Delvinë.

Policia bën me dije se ka bërë kapjen dhe arrestimin e tij në qytetin e Sarandës pasi ky shtetas është shpallur në kërkim për veprën penale “Trafikimi i Narkotikëve” nga DVP Gjirokastër. Vepër penale për të cilën më datë 03.02.2017, i është caktuar masa e sigurisë Arrest në burg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çili përplaset me Fugën: Ke marrë 400-500 mijë euro nga universitetet private
U nda sot papritur nga jeta, dëshmia e fortë ish-drejtorit të Policisë: Për kokën e Azem Hajdarit u paguan 150 mijë USD »
Article Logic
Execution time: 0.010620832443237
array(1) { ["section"]=> string(70) "policia-arreston-ne-sarande-trafikantin-33-vjecar-te-droges-emri-71536" }