Policia Bashkiake gjobit makinën super luksoze, parkuar gabim te 'Blloku' (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 00:33 26-02-2018 Policia Bashkiake gjobit makinën super luksoze, parkuar gabim te 'Blloku' (Foto)

Policia Bashkiake duket e vendosur të mos tolerojë shkelës të sinjalistikës rrugore në kryeqytet.

Gjobës nuk i ka shpëtuar as një makinë super luksoze “Lamborghini” e parkuar gabim përballë një biznesi në rrugën “Brigada e VIII” në zonën e ish-Bllokut.

asfrw3f3gf3h.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01294994354248
array(1) { ["section"]=> string(82) "policia-bashkiake-gjobit-makinen-super-luksoze-parkuar-gabim-te-blloku-foto-111467" }