Policia bashkiake i merr kanaçet dhe komodinën, “ulërimat” e këtij memeci janë rrënqethëse (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:20 16-05-2017

Një video prekëse po qarkullon orët e fundit në rrjetet sociale.

Tre punonjës të policisë bashkiake në Tiranë dhe dy punonjës të tjerë të bashkisë i kanë treguar një të varfri se kur bëhet fjalë për rregulla, askush nuk mund t’i shkelë.

Por, reagimi i këtij të fundit, i cili duket se shpresat e fundit i kishte tek ato mbetje është vërtetë prekës.

Video është publikuar nga gazetari Flavio Qarri, ndërsa shkruan: Nje memec po qante dje per komodinen e tij. Nga puna ne terren kam pare shume por skena e djeshme me la nje shije makabre. Nje kanaçe mbledhes pa fuqine e shtetit. Zoteria ishte memec. Kishte nje biciklete, nje thes me kanaçe dhe nje komodine per pasuri. 3 police bashkiake, 2 punonjes te mbeturinave dhe nje kamionçine i treguan qe ketu ka shtet. Nuk kundershtoi per asgje. Fatkeqesisht po "ulerinte" per komodinen e drunjte perballe uniformave te drunjta. Po ulerinte duke treguar nga zoti se ajo dreq komodine ishte tija dhe gjithcka tjeter mund ta merrnin. U dashurova serish me lagjen qe u mblodhen rreth memecit dhe e asistuan”. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Protesta e opozitës në Tiranë, kallëzim penal për organizatorët e PD-së, ç’ishte e paligjshme në 13 maj?
I gjetën 63.5 kile marijuanë brenda banesës, arrestohet 34-vjeçari në Shkodër (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.01279091835022
array(1) { ["section"]=> string(99) "policia-bashkiake-i-merr-kanacet-dhe-komodinen-ulerimat-e-ketij-memeci-jane-rrenqethese-video-78768" }