Policia bashkiake parkon në trotuar por mbyllet si “histori suksesi”

Publikuar tek: aktualitet, më 15:57 15-06-2015 Policia bashkiake parkon në trotuar por mbyllet si “histori suksesi”

Një makinë e Policisë Bashkiake ka parkuar  në mënyrë flagrante mbi trotuar në afërsi të shkollës "Pjetër Budi".

Një gjë e tillë është kapur nga një qytetar i cili e ka denoncuar këtë në Komisariatin Dixhital dhe kjo shkelje është mbyllur në “historitë e suksesit” të policisë që duam me Komisariatin Dixhital. Menjëeherë pas raportimit, policia ka shkuar në vendngjarje, ka verifikuar rastin dhe si përgjigje të problemit qytetari ka marrë: “I zgjidhur”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksidentohet rëndë dhe mbetet i shtrirë në rrugë. Ambulanca vjen pas 40 minutash. Video flagrante
“Aurora Koromani ka me ken e vrar”, kërcënohet për herë të dytë gazetarja në redaksinë e News24 »
Article Logic
Execution time: 0.013648986816406
array(1) { ["section"]=> string(72) "policia-bashkiake-parkon-ne-trotuar-por-mbyllet-si-histori-suksesi-13657" }