Policia Bashkiake rrafshon lavazhin në Tiranë (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:26 08-02-2018 Policia Bashkiake rrafshon lavazhin në Tiranë (FOTOT)

Policia Bashkiake në mbështetje të Inspektoriatit të Mbrojtjes së Territorit ka rrafshuar një objekt.

Këto janë fotot gjatë prishjes së një objektit pa leje në Rrugën ”Emin Duraku”, në Njësinë Administrative Nr.5. në Tiranë. Bëhet fjalë për një lavazh pa leje. Mësohet se nuk ka pasur kundërshti nga ana e pronarëve dhe puna ka vijuar normalisht.

m.jpg

m1.jpg

m4.jpg

m5.jpg

m6.jpg

m7.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Abuzoi seksualisht me vajzën e tij, familjarët e Shulit kercënojnë prokurorët: Do marrim hak
Taksa e re e shtëpive, sa do të paguajnë banorët e pallateve »
Article Logic
Execution time: 0.010790824890137
array(1) { ["section"]=> string(58) "policia-bashkiake-rrafshon-lavazhin-ne-tirane-fotot-109599" }