Policia Bashkiake strehon shtetasin amerikan, 35-vjeçari gjendet në kushte të vështira (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:08 08-01-2017 Policia Bashkiake strehon shtetasin amerikan, 35-vjeçari gjendet në kushte të vështira (Emri)

Policia Bashkiake ka strehuar një shtetas amerikan, pasi u gjet në kushte tepër të vështira si pasojë e temeraturave të ulëta.

Mësohet se shtetasi i strehuar është Trevor Obrieh, 35 vjeç dhe është gjetur nga policia bashkiake.

Po ashtu bëhet me dije se vetëm një natë më parë janë strehuar 100 persona në qendrat sociale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Procedohet penalisht pronari i firmës së mirëmbajtjes të aksit rrugor Pogradec-Lin, akuzohet për shpërdorim detyre
Kryebashiaku e nxjerr në pension, shpërthen Cekja: Po e deklaroj publikisht, nuk diti të më mbajë »
Article Logic
Execution time: 0.01187801361084
array(1) { ["section"]=> string(96) "policia-bashkiake-strehon-shtetasin-amerikan-35-vjecari-gjendet-ne-kushte-te-veshtira-emri-64916" }