Policia bastis shtëpinë publike pas informacioneve për drogë, gjen edhe një qengj

Publikuar tek: bota, më 19:32 24-05-2015 Policia bastis shtëpinë publike pas informacioneve për drogë, gjen edhe një qengj Beeeeee

Foto: Reuters/Muenchner Polizei

Pas informacioneve për drogë, policia e Mynihut ka kryer një aksion në një nga shtëpitë publike të këtij qyteti, e ndërsa kanë gjetur marijuanë dhe lëndë të tjera narkotike, surpriza më e madhe erdhi kur zbuluan edhe një qengj.

Qengji është “shpëtuar” nga forcat e policisë dhe është dërguar në një klinikë veterinare. Të zonjës së qengjit, e cila edhe më parë ishte penalizuar për strehimin e kafshëve në vende të papërshatshme, i është hequr përfundimisht e drejta për të mbajtur kafshë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010787963867188
array(1) { ["section"]=> string(86) "policia-bastis-shtepine-publike-pas-informacioneve-per-droge-gjen-edhe-nje-qingj-11885" }