Policia britanike shpall në kërkim 2 të rinj shqiptarë, ja akuzat që rëndojnë mbi ta (EMRAT-FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:03 03-01-2018 Policia britanike shpall në kërkim 2 të rinj shqiptarë, ja akuzat që rëndojnë mbi ta (EMRAT-FOTOT)

Policia britanike ka shpallur në kërkim dy të rinj shqiptarë, të cilët akuzohen për armëmbajteje pa leje dhe trafikim droge.

Policia bën me dije se të rinjtë janë: Orges Dema dhe Olsi Fizlaj të dy 20 vjeç. Sakaq, polica thotë se të rinjtë u arrestuan në dhjetor të vitit 2016, por u lanë të lirë me kusht për hetime të mëtejshme.

Po ashtu ata nuk përmbushën detyrimin për tu paraqitur në shkurt të vitit 2017.

Ndërsa në mediat britanike qarkullon lajmi se nuk është mësuar ende nëse të rinjtë janë për momentin bashkë. Ndërkohë policia ka publikuar numrat e kontaktit që për këdo që i sheh të telefonojë në numrin 101.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndryshon mosha e daljes në pension, sa muaj u shtohet grave
Tapë në timon, arrestohet në flagrancë shoferi nga Elbasani (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.010727882385254
array(1) { ["section"]=> string(102) "policia-britanike-shpall-ne-kerkim-2-te-rinj-shqiptare-ja-akuzat-qe-rendojne-mbi-ta-emrat-fotot-105251" }