Policia dhe RENEA blindojnë Laçin gjatë natës, disa të shoqëruar

Publikuar tek: aktualitet, më 08:38 21-10-2020 Policia dhe RENEA blindojnë Laçin gjatë natës, disa të shoqëruar

Policia e Shtetit mbrëmjen e djeshme ka ushtruar kontroll për lojrat e fatit në Laç.

Bëhet me dije se në këtë aksion kanë marrë pjesë dhe forcat e RENEAS. Mësohet se policia ka ushtruar kontrolle në dy biznese dhe janë sekuestruar kompjutera dhe 20 makineta.

Burime për media bëjnë me dije se vijojnë ende kontrollet, ndërsa deri më tani janë shoqëruar 15 persona, për tu marrë në pyetje pasi janë gjetur në një nga lokalet ku kishte makineta.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbardhen EMRAT: Kush janë autorët që tentuan të ekzekutonin biznesmenin Andon Dhima, të dënuar për vjedhje me armë në Gjermani, drogë e plagosje
Ndihmuan biznemenin Mustafa Koka të prishte barrierën e rrugës që makinat të ktheheshin në pikën e karburantit, arrestohet inxhinieri i ARRSH dhe ndërtuesi (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.0077638626098633
array(1) { ["section"]=> string(85) "policia-dhe-renea-blindojne-lacin-gjate-nates-arrestohet-pronari-i-nje-biznesi-224528" }