Policia e gjobit, moderatori i njohur publikon foton dhe ironizon: I bleva 20 pemë për qytetarët e Tiranës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:30 09-02-2017 Policia e gjobit, moderatori i njohur publikon foton dhe ironizon: I bleva 20 pemë për qytetarët e Tiranës

Policia Rrugore ka gjobitur sot moderatorin e njohur shqiptar, Turjan Hyska.

Menjëherë pasi ka parë gjobën në xhamin e makinës, moderatori nuk e ka kursyer ironinë duke thënë se i bleu 20 pemë për qytetarët e Tiranës.

Nuk dihet arsyeja se përse është gjobitur Hyska, por ai ka fotografuar gjobën dhe e ka ndarë në rrjetet sociale ku shkruan: “I bleva 20 pemë për qytetarët e Tiranës.

turi1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019865989685059
array(1) { ["section"]=> string(110) "policia-e-gjobit-moderatori-i-njohur-publikon-foton-dhe-ironizon-i-bleva-20-peme-per-qytetaret-e-tiranes-68235" }