Policia e Kosovës në aksion, i shpërndan pushuesit e grumbulluar buzë liqenit (Video)

Publikuar tek: rajon, më 23:29 02-08-2020 Policia e Kosovës në aksion, i shpërndan pushuesit e grumbulluar buzë liqenit (Video)

Qindra qyetetarë të Kosovës zgjodhën Liqenin e Batllavës për t’u freskuar këtë fundjavë, ndonëse vendi po përballet me një rritje të frikshme të rasteve me Covid-19.

Pa distancë, e pa masa mbrojtëse. Policia e Kosovës ka ndërhyrë për t’i shpërndarë.

Ka dhe nga ata që thonë se për grumbullimin e madh e ka fajin qeveria, që ka bllokuar lëvizjen gjatë orëve të natës.

Disa të tjerë shprehen për kamerën se koronavirusi nuk ekziston. Ndqini pamjet:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097188949584961
array(1) { ["section"]=> string(89) "policia-e-kosoves-ne-aksion-i-shperndan-pushuesit-e-grumbulluar-buze-liqenit-video-215871" }