Policia e Shtetit ka një urim për gjithë nxënësit dhe mësuesit (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:04 11-09-2017 Policia e Shtetit ka një urim për gjithë nxënësit dhe mësuesit (VIDEO)

Me rastin e vitit të ri shkollor Policia e Shtetit i drejtohet sot të gjithë nxënësve dhe mësuesve duke ju uruar suksese për këtë vit të ri shkollor.

Mijëra punonjës policie ishin në çdo rrugë dhe pranë çdo shkolle, me rastin e vitit të ri arsimor, për më shumë siguri dhe lehtësi në lëvizje.

Sipas tyre ata do të jenë aty në çdo ditë mësimi, jo vetëm ditën e parë dhe ju kanë bërë thirrje qytetarëve dhe fëmijëve në rast se kanë ndonje shqetësim të telefonojnë Policinë e Shtetit në numrat falas 112 dhe 129.

 


Policia e shtetit by newsbomb-al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026434898376465
array(1) { ["section"]=> string(74) "policia-e-shtetit-ka-nje-urim-per-gjithe-nxenesit-dhe-mesuesit-video-91943" }