Policia greke dhunon rëndë brenda në stadium tifozët e Bayern Munich (Video)

Publikuar tek: sport, më 22:38 16-09-2015

Tifozët gjermanë të Bayern Munich janë përballur me një situatë pazakontë kur shkopinjtë e policisë greke nisën të binin mbi ta.

Nga videot e publikuara shihet qartë se si policia greke dhunon tifozët e Bayern Munich në shkallët e stadiumit, ku pritej të niste ndeshja mes skuadrës gjermane dhe Olympiacosit.

Gjithsesi, situata është qetësuar dhe gjatë 90 minutave nuk ka pasur probleme të ngjashme mes tifozëve dhe policisë.

Ndeshja mes dy skuadrave, e vlefshme për fazën e grupeve të Champions Leage, ka përfunduar 3-0 në favor të Bayern Munich.

Lexo edhe: Champions League/ Çmenduria e Florenzit befason Barcelonën (Video)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.041626930236816
array(1) { ["section"]=> string(80) "policia-greke-dhunon-rende-brenda-ne-stadium-tifozet-e-bayern-munich-video-20971" }