Policia greke sekuestron 119 kg drogë, në pranga 29 vjeçari shqiptar

Publikuar tek: aktualitet, më 16:39 22-04-2017 Policia greke sekuestron 119 kg drogë, në pranga 29 vjeçari shqiptar (foto ilustruese)

Policia greke ka sekuestruar 119 kg marijuanë në kufi me vendin tonë.

Droga e fshehur në një automjet ishte ndarë në 27 pako . Bashkë me sekuestrimin e lëndës narkotike është bërë i mundur dhe arrestimi i një 29 vjeçari me origjinë shqiptare.

Dyshohet se lënda e tipit maijuan e gjetur në mjet, është ngarkuar në kufirin e gjelbër pranë qytetit të Janinës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja cilat janë kriteret bazë të pranimit në universitet
Mbulonte erën e hashashit me deodorant, zbulohet dhe vihet në pranga shqiptari në Itali »
Article Logic
Execution time: 0.0097191333770752
array(1) { ["section"]=> string(78) "policia-greke-sekuestron-27-pako-me-lende-narkotike-ne-pranga-29-vjecari-76070" }